O nas

Nasz portal powstał z pasji do sportów ekstremalnych. Jako studenci dorabialiśmy, żeby móc uprawiać różne dyscypliny sportowe, które dostarczały nam adrenaliny. Na początku było dość niewinnie bo zaczęło się od snowboardu, ale z powodu ograniczonej liczby miesięcy, w których pada śnieg zaczęliśmy szukać wśród innych rozrywek i tak pojawiły się kitesurfing, paralotnia i motocross. Jednak takie sporty pochłaniają gotówkę, której aż tyle nie mieliśmy, postanowiliśmy więc zarobić na zarażaniu ludzi naszą pasją i umożliwić im spróbowania tego, co nas zachwyciło.

Wielu ludziom jednak szkoda jest wydawać pieniądze na swoją rozrywkę, za to chętnie wydajemy na innych dlatego stworzyliśmy portal 1000prezentów, gdzie nasi klienci nabywają vouchery prezentowe na przeróżne atrakcje i obdarowują nimi swoich bliskich. W końcu rzeczy materialne są tak bardzo dostępne, że lepiej podarować komuś świetne wspomnienia, niż kolejną figurkę, która przy odrobinie szczęścia stanie na komodzie.

Portal 1000prezentów, był strzałem w dziesiątkę, ponieważ ludzie chętnie zaczęli wręczać vouchery na loty paralotnią, jazdy Off Road, czy wizyty na strzelnicy. Dzięki podpowiedziom naszych klientów rozszerzyliśmy ofertę sklepu i oprócz sportów ekstremalnych, udostępniamy też inne przeżycia pozwalające kogoś uszczęśliwić. Można teraz kupić u nas wizytę w salonie masażu, degustację wina, czy romantyczną kolację dla dwojga. Oczywiście to co wymieniliśmy to tylko drobna cząstka, tego co już jest na sklepie i na tym nie koniec. Wciąż szukamy nowych atrakcji, aby zadowolić wszystkich klientów.

1000prezentów spowodował, że z chłopców staliśmy się mężczyznami i zaczęliśmy prowadzić poważny interes, dzięki któremu możemy się utrzymać i nie zaprzestajemy aktywnego trybu życia. Mamy nadzieję, że któryś z naszych prezentów również Was zainspiruje do tego, aby żyć swoją pasją.

 

Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@1000prezentow.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Wszystkie pola są wymagane.
x