Jaki jest idealny prezent dla ludzi łaknących adrenaliny i mocnych wrażeń? Każdy zastanawiający się nad wyborem wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby z pewnością znajdzie tutaj coś naprawdę specjalnego!

Jazda skuterem śnieżnym, to idealny prezent dla fanów sportowych wrażeń w otoczeniu zimowej aury, którzy ponad popularne narty czy deskę cenią sobie zmotoryzowaną rozrywkę. Nie musisz być ekspertem jazdy na motorze, w ofercie znajdziesz opcję jazdy z przewodnikiem, jeśli chcesz poczuć wrażenia prawdziwej jazdy po śniegu. Natomiast ludziom, którym nie jest obca technika prowadzenia skutera śnieżnego, przypadnie do gustu możliwość wypożyczenia pojazdu na wyłączność dla dwóch osób, gwarantująca niepowtarzalne wrażenia z jazdy i chwilę zimowego szaleństwa. Oferta z przewodnikiem dotyczy wielu lokalizacji takich jak Krynica Zdrój, Tylicz, Wisła, Istebna oraz Zakopane, natomiast opcja bez przewodnika dostępna jest tylko w Zakopanem.

1000prezentów.pl daje niepowtarzalną opcję przeżycia wyjątkowych chwil w otoczeniu gór. Skuter śnieżny jest gwarantem spędzenia niepowtarzalnego czasu i nie wymaga to posiadania wielkich zdolności oraz wydawania mnóstwa pieniędzy.

Skutery śnieżne

Sortuj:
pokaż filtry
Liczba prezentów: 2
Wyniki wyszukiwania

Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@1000prezentow.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Wszystkie pola są wymagane.
x