Dostawa

Dla naszych klientów udostępniliśmy kilka form wysyłki voucherów, więc każdy może wybrać dla siebie najwygodniejszą z nich:

- Prezent last minute – voucher w formie pdf*, który można samemu wydrukować i podarować wybranej osobie. Już po kilku minutach od złożenia zamówienia voucher jest do pobrania poprzez link umieszczony w wysłanym przez nas mailowym potwierdzeniu. Ta forma wysyłki jest bezpłatna.

- Poczta InPost – voucher dostarczany jest przez listonosza InPost w ciągu 3 do 6 dni roboczych. Ta forma wysyłki jest bezpłatna bez względu na wartość zamówienia.

- Paczkomat InPost – voucher nadajemy do wybranego przez Ciebie paczkomatu Inpost, a czas jego dostarczenia wynosi od 2 do 3 dni roboczych. Za voucher o wartości do 199 zł doliczamy koszt wysyłki w wysokości 9 zł, a za droższe vouchery nie doliczamy nic. Czyli jeśli Twój voucher będzie kosztował 200 zł, lub więcej, to dodatkowo za przesyłkę nie zapłacisz nic.

- Kurier InPost – najszybsza forma dostawy fizycznego vouchera, której czas wynosi od 1 do 2 dni roboczych, chociaż najczęściej jest to 1 dzień. Koszt wysyłki kurierem to 20 zł za wysłanie vouchera o wartości do 349 zł. Za wszystkie o wartości od 350 zł w górę wysyłka jest bezpłatna.

- Odbiór osobisty – wszystkich mieszkańców Śląska, którzy pojawiają się w pobliżu Gliwic zapraszamy do naszego biura przy ul. Zygmunta Starego 1/3 w godzinach od 7:30 do 15:30 w dni robocze. Warto wcześniej do nas zadzwonić, abyśmy wcześniej przygotowali voucher i zaoszczędzili Twój czas.

 

Dla wszystkich osób, wybierających fizyczną formę dostawy vouchera udostępniamy możliwość wykupienia opcji dodatkowej jaką jest ozdobne pudełko. Koszt dodatkowego opakowania to 12 zł i doliczany jest do całkowitej wartości zamówienia. Jeśli chcesz dodać pudełko do zamówienia, wystarczy, że podczas składania zamówienia pod opcjami wyboru dostawy i płatności zaznaczysz wysyłkę w opakowaniu ozdobnym i wpiszesz liczbę pudełek jakiej potrzebujesz.

 

W celu zapłacenia za voucher możesz wybrać jedną z 3 udostępnionych przez nas form:

- Przelew zwykły – po dokonaniu zamówienia na ekranie wyświetli Ci się jego numer, oraz dane do przelewu. Wystarczy zalogować się do swojego banku, utworzyć nowy przelew z numerem zamówienia w tytule i przekopiować wyświetlone dane, a my po zaksięgowaniu wpłaty prześlemy voucher.

- Przelew online – przelewy te służą do płatności karta kredytową, czy PayPal, ale także do szybkich płatności internetowych, które po wyborze z listy swojego banku przekierują Cię do strony logowania, a po wpisaniu loginu i hasła pojawi się uzupełniony formularz przelewu. Wtedy wystarczy zaakceptować płatność, a my po kilku minutach otrzymujemy powiadomienie o zaksięgowaniu wpłaty.

- Pobranie – jeśli wybierając przesyłkę Pocztą Inpost, lub Kurierem Inpost zaznaczysz Pobranie w opcjach dostawy, do Twojego rachunku zostanie doliczona kwota 10 zł, a całość zapłacisz kurierowi przy odbiorze przesyłki.

 

*) Pliki PDF można otwierać za pomocą programu Adobe Acrobat Reader.

Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@1000prezentow.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Wszystkie pola są wymagane.
x