Dla firm

W działaniu każdej firmy podstawą jest zmotywowana załoga i zadowoleni kontrahenci, jednak nie wszystko da się rozwiązać premią, niską ceną, czy płatnością na czas. Aby wyróżnić się spośród wielu innych firm potrzeba czegoś więcej, czegoś co sprawi, że będziemy dostarczali zarówno pracownikom jak i klientom fantastycznych, pełnych emocji chwil. Jeśli myślisz o czymś wyjątkowym to skontaktuj się z nami mailowo na kontakt@1000prezentow.pl, lub telefonicznie pod numerem 32 307 13 31.

Z 1000prezentów możesz zorganizować najlepszy wyjazd integracyjny, lub zapewnić niezwykłą nagrodę dla pracownika wykazującego się największym zaangażowaniem. Mamy też świetne rozwiązania dla szefów od zadowolonych ze współpracy pracowników.

Nasze vouchery mogą być podarowane w różnej postaci:

- jako kupon na zrealizowanie wybranej atrakcji w konkretnej części kraju np. lot paralotnią w Gliwicach, czy przejazd Ferrari F430 na torze w Poznaniu;

- jako gift voucher na o różnych wartościach do wykorzystania na wybraną przez posiadacza vouchera atrakcję w całym kraju, np. Księga Przeżyć dla Niej;

- jako pakiety atrakcji np. Ekscytujące Przeżycia dla Dwojga.

Taki voucher to również świetna nagroda w konkursie dla klientów, czy programie lojalnościowym, w którym za zebrane punkty możemy wybrać sobie nagrodę. Zbieranie punktów na skok ze spadochronem bardziej motywuje niż torba sportowa, czy kubek.

Kupowanie drogiego alkoholu może i jest eleganckie, ale na pewno nie jest zdrowe, a mocna dawka adrenaliny na pewno każdemu doda chęci do działania i stawania się jeszcze lepszym, zarówno jako pracownik, jak i klient, czy wspólnik w interesach.

Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@1000prezentow.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Wszystkie pola są wymagane.
x