Blog

Skok ze spadachronem, prezent
19 stycznia 2020

Skok ze spadochronem- prezent dla kochających arenalinę

Skok z wysokości kilku tysięcy metrów to marzenie każdego, kto lubi poczuć w żyłach przyjemny dreszczyk adrenaliny. Taka przygoda może być doskonałym prezentem dla bliskiej osoby: małżonka, rodzica czy przyjaciela.
07 stycznia 2020

Prezent doskonały, czyli co podarować prawdziwemu mężczyźnie?

Znalezienie idealnego prezentu dla ukochanego mężczyzny lub przyjaciela to nie lada wyzwanie dla każdej kobiety. Najczęściej kupowanymi upominkami są oczywiście rozmaite elementy garderoby, takie jak skarpety od projektanta albo modny krawat, jak również gadżety do telefonu. Najłatwiej kierować się oczywiście zainteresowaniami obdarowywanej osoby, jednak zdarza się, że brak posiadanej wiedzy powoduje, iż prezent jest nietrafiony. Jak zatem podejść do zakupów, by zaskoczyć i ucieszyć solenizanta?
30 grudnia 2019

Prezent lot szybowcem

Czy marzysz o podniebnej przygodzie? Wznieś się ponad chmury i poczuj niebywałą lekkość bytu. Przeżyj niesamowitą i niepowtarzalną przygodę. Podaruj sobie lub komuś bliskiemu prezent lot szybowcem.
lot balonem jako prezent
27 grudnia 2019

Prezent lot balonem - oryginalny sposób na obdarowanie swoich najbliższych

Poszukiwania idealnego prezentu dla najbliższych mogą stanowić niemałe wyzwanie. Często zależy nam na tym, aby upominek był unikalny i przemyślany, aby obdarowana osoba poczuła się kochana i doceniona. Warto w takiej sytuacji, zamiast kupowania dla niej kolejnych mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy, dać jej możliwość doświadczenia czegoś nowego, fascynującego i niecodziennego. Świetnym pomysłem będzie więc na przykład zorganizowanie dla niej lotu balonem - samotnego lub w grupie przyjaciół.
27 grudnia 2019

Lot paralotnią, super pomysł na prezent

Lot paralotnią to bardzo ciekawy i nietuzinkowy prezent, z którego z pewnością ucieszy się wiele osób. W ostatnim czasie jest on coraz częściej wybierany. Można znaleźć coraz więcej entuzjastów takiej rozrywki, którzy są otwarci na nowe doznania i przeżycia i marzą o wspaniałej przygodzie. Przed wyborem takiego prezentu warto jednak się dokładnie zastanowić, czy jest to na pewno dobre rozwiązanie.

Biuro: ul. Zygmunta Starego 1/3, 44-100 Gliwice
tel. 32 307 13 31, 530 219 808, email: kontakt@1000prezentow.pl
NIP: 6312608223

Płatności obsługuje:

Wszystkie pola są wymagane.
x